شاید در نگاه اول به نظرتان از نظر اندازه تفاوتی با X1 نداشته باشد و یا توقع دارید که حداقل کمی بزرگ تر باشد٬ اما X2 حتی حدود ۷.۵ سانتی متر طول کمتری نسبت به X1 دارد که باعث شده ارتفاع کم تر هم داشته باشد. البته فاصله بین دو محور چرخ های جلو و عقب تفاوتی نکرده و فاصله محور چرخ ها تا سپر کوتاه تر است که در نتیجه همان فضای داخل  X1 را فراهم می آورد.

X2

X2 از آپشن های متنوع خوبی مانند سقف پانورامیک زیبا٬ نمایشگر ۶.۵ تا ۸.۸ اینچ ( با توجه به مدل متفاوت است)٬ هشدار خروج از خط٬ ترمز اضطراری و سیستم BMW Connected+ که شما را به اینترنت و یا Apple CarPlay متصل می‌کند٬ برخوردار است.

X2 را مانند سایر مدل ها با کیت M سفارش دهید که در آن صورت از اپشن هایی مانند قابلیت تعویض دنده از پشت فرمان٬ سیستم نرم افزاری بهینه سازی شده جهت تعویض دنده سریع تر٬ ارتفاع کم تر ٬ سیستم تعلیق اسپرت٬ رینگ های بزرگ تر٬ هدآپ دیسپلی و باله عقب برخوردار می‌شوید.

X2 X2

بی ام و این مدل را در چهار نسخه بنزینی و پنج مدل دیزلی و جعبه دنده های متفاوت عرضه می کند. همه مدل ها چهار سیلندر خواهند داشت که از جمله آنها می توان به xDrive18i٬ xDrive20i٬ xDrive20d ٬xDrive28i و مدل های sDrive اشاره کرد که به صورت دو دیفرانسیل و یا تک دیفرانسیل خواهند بود.

مدل xDrive28i با ۲ لیتر حجم موتور و توربوی دوتایی قادر است ۲۲۸ اسب بخار قدرت در کنار گشتاور ۳۵۰ نیوتون متر٬ تولید کند و صفر تا صد را با جعبه دنده ۸ سرعته در ۶.۳ ثانیه طی کند.

قیمت قطعی این خودرو هنوز اعلام نشده اما با توجه به قیمت های مدل بالا و پایین می توان انتظار قیمتی در محدوده ۳۵٬۰۰۰ دلار برای مدل پایه را داشت. در ادامه می توانید تیزر رسمی بی ام و X2 به همراه ویژگی های آن را مشاهده کنید.

 

X2 X2 X2 X2 X2 X2 X2

  فیلم | مک‌لارن P1 LM سریع‌ترین خودروی پیست نورنبرگ

  بررسی اسب وحشی آمریکا، فورد شلبی GT350

  تولد ۷۰ سالگی فراری | تصاویر اسب سرکش از گذشته تا حال