فریدون جیرانی در برنامه‌ ۳۵ میزبان باران کوثری بود. بخش‌هایی از این گفتگو را در زیر می‌خوانید:

* {در مورد خانم‌های فوتبالیست و ورزشکاری که همسران آنها اجازه فعالیت به آنها ندادند، صحبت کنید} عداد این زنان به صورت دقیق مشخص نیست ولی تعداد کمی از آنها پس از علنی کردن و مطرح شدن موضوع در مجلس و حمایت برخی نمایندگان، توانستند به فعالیت حرفه‌ای خود برگردند. این روند وقتی در اذهان عمومی پررنگ شد که «آمنه شیرافکن»گزارشی در روزنامه شرق با این موضوع منتشر کرد.

* {احتمالا برای نقش یک فوتبالیست آمادگی جسمانی لازم است} مساله مهم این بود که اضافه وزنم را کم کنم که ۲۲ کیلو طی ۲ ماه وزن کم کردم. برای این منظور با دو مربی بدنساز که در تیم ملی بودند، کار می‌کردم که هم وزن کم کنم و هم به شخصیت فیلم نزدیک شوم. شهرزاد مظفر، مربی تیم فوتبال بانوان نیز صحنه‌های تمرین مرا طراحی کرد. خیلی پروسه سخت و نفس‌گیری بود چراکه اصرار داشتم بدون هیچ جراحی و قرصی وزن کم کنم.

* {قرار بود فوتبال بیشتر بازی کنی و نشان داده شود؟} در نسخه اولیه صحنه‌های فوتبالی بیشتری بود اما بعدا سهیل بیرقی تصمیم گرفت که قصه را زودتر شروع کند و روزی به این نتیجه رسید که تنها یک فوتبال مهم در فیلم ببینیم و فیلم با همین بازی فوتبال مهم شروع شد.

* {شایعه‌ای وجود دارد که «عصبانی نیستم» آخر بهمن اکران می‌شود؟} دلم برای رضا درمیشیان می‌سوزد چون غمگین و افسرده است.  مگر می‌توانیم بگوییم دانشجوی ستاره‌دار نداشتیم. بالاخره این موضوع باید بررسی و آسیب‌شناسی شود، مگر می‌توانییم بگوییم آسیبی نداشته است.

* {کار جدیدی را قرار هست،شروع کنی؟} بستگی به حسم دارد. دلم می‌خواهد مدتی بعد از «عرق سرد» استراحت کنم چون هنوز مست «عرق سرد» هستم.

* {در مورد ممنوع‌التصویری‌ات در تلویزیون} اصلا برایم اهمیتی ندارد. من با تلویزیون کاری ندارم. وظیفه تلویزیون این است وقتی پول تیزری را می‌گیرد، پخش کند.