درنگ : این خودرو که «تانک» نام دارد روی شاسی جیپ رانگلر جی کی ساخته شده است و موتور ۶٫۴  لیتری هشت سیلندرش ۵۰۰  اسب بخار نیرو تولید می‌کند.

ماشین همان طور که از نامش پیدا است با الهام از خودروهای نظامی طراحی شده است. برخلاف بدنه کاملا متفاوت، داخل خودرو ساده و تقریبا شبیه به جیپ رانگلر است. صندلی‌ها با چرم دست‌ساز روکش شده و امکانات لوکسی نظیر نمایش اطلاعات خودرو روی شیشه جلو و یک نمایشگر ۷٫۹  اینچی به آن اضافه شده است.

 

 

تانک با اینکه هم نامش و هم طراحی‌اش را از خودروهای نظامی الهام گرفته است، سلاح گرمی به همراه ندارد؛ اما به یک پیشرانه‌ پرقدرت با گشتاور ۵۸۳ نیوتن‌متر مجهز شده است. علاوه بر این، قابلیت‌های دیگری مانند دوربین حرارتی و پنل‌های ضدگلوله برای خریدار قابل سفارش خواهد بود تا این شاسی‌بلند حس یک خودروی نظامی و آماده‌ نبرد را داشته باشد.

قیمت پایه خودرو ۱۷۸ هزار دلار است و خریداران می‌توانند امکاناتی اضافه نظیر شیشه و بدنه ضد گلوله، دوربین دید در شب و دوربین حرارتی برای ماشین خود سفارش دهند.

رضوانی پیش از این مدل بیست (Beast) را بر روی شاسی یک خودروی بریتانیایی به نام آریل اتم ساخته و به بازار عرضه کرده‌بود که اولین خریدار این خودروی ۲۰۰ هزار دلاری  کریس‌مارتین خواننده آمریکایی بود.

تیم طراحی رضوانی ادعا می‌کند که تانک، ظاهر خود را از خودروهای نظامی الهام گرفته است؛ ولی به نظر می‌رسد که بدنه‌ این شاسی‌بلند، بیشتر آینده‌نگرانه باشد تا نظامی. فریس رضوانی پیش از تاسیس شرکت خود در شرکت‌های مشهوری مانند استون مارتین و فراری خودرو طراحی می‌کرده‌است. پروژه خودروی بیست رضوانی نیز تماما توسط خود وی تامین بودجه شده‌است.