اگر قرار باشد ۹۹۹ دلار، درحدود چهار میلیون تومان، برای این گوشی پرداخت کنید، باید قابی برازنده برای آن در نظر بگیرید، اما اگر قاب از خود گوشی گران‌تر باشد چه می‌کنید؟

زمانی که سخن از بی خط و خش نگه داشتن آی‌فون ایکس هزار دلاری به میان می‌آید، شاید خیلی‌ها حاضر شوند قابی از جنس تیتانیوم،‌ فلز مخصوص تجهیزات فضایی برای آن خریداری کنند. البته نکته منفی این خرید، قیمت بسیار بالای مواد اولیه قاب است، به ویژه اگر این قاب تیتانیومی با دستگاه شکل گرفته‌باشد،‌با دست صیقل و جوش داده شده باشد و روی آن حکاکی لیزری انجام گرفته‌باشد.

این قاب فلزی توسط شرکت Gray طراحی و ساخته شده‌است و خریداران آی‌فون ایکس به جز ۹۹۹ دلاری که بابت گوشی خود پرداخت می‌کنند، باید ۱۲۹۵ دلار دیگر نیز بابت این قاب مجلل پرداخت کنند، یعنی بیش از پنج میلیون تومان دیگر به هزینه آنها افزوده خواهد شد.

در این سری قاب آی‌فون ایکس که Advent Aurora نام دارد مدل‌های ارزان‌تری نیز وجود دارند: ارزان‌ترین مدل این قاب‌ها را می‌توان با پرداخت ۶۴۵ دلار (درحدود دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان) خریداری کرد و مدل طلای ۲۴ عیار آن نیز ۱۱۴۵ دلار (درحدود چهار میلیون و ۵۹۶ هزار تومان) قیمت دارد.

  چطور iOS جدید را روی آیفون نصب کنیم؟ | چه دستگاه‌هایی به روز می‌شوند؟
  هزینه تمام شده ساخت هر آیفون ۸ پلاس برای شرکت اپل چقدر است؟