درنگ: در این باغ زیرزمینی بیش از ۲۰۰ گیاه اسطوخودوس کاشته شده‌ است که زیر نور فلورسنت رشد می‌کنند. برق مورد نیاز لامپ‌های فلورسنت از توئیت‌های دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا تامین می‌شود. با شدت گرفتن فعالیت حساب‌های کاربری @realDonaldTrump و @POTUS نور این چراغ‌ها نیز شدید‌تر می‌شود.

حساب‌های کاربری توئیتر شان اسپایسر سخنگوی رسانه‌ای کاخ سفید، کلیان کانوی مشاور دونالد ترامپ، Fox&Friends، شان هنیتی، تاکر کارلسون، سی‌ان‌ان،‌ واشنگتن‌پست و فاکس نیوز نیز بخشی دیگر از برق مورد نیاز این باغ را تامین می‌کنند.

نور چراغ‌ها باعث شکوفا شدن گل‌ها شده و رایحه‌ای خوشایند فضای باغ را پر می‌کند. این سیستم توسط رایانه رزبری پای کنترل می‌شود. رایحه اسطوخودوس باعث آرامش اعصاب بازدید‌کنندگان می‌شود،‌ درست برعکس تاثیری که خواندن توئیت‌های دونالد ترامپ ایجاد می‌کند.

به گزارش درنگ، مارتین راث نیز می‌گوید این اثر را در واکنش به اضطراب کلی که پس از انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا در جامعه ایجاد شده خلق کرده‌ است. وی می‌گوید با این‌کار همچنین می‌خواسته به استفاده وسواس‌گونه ترامپ از توئیتر نیز واکنش نشان دهد.