درنگ: این عکاس اهل کانزاس که برای انجام ماموریتی از سوی شرگت اپل راهی هندوستان شد، از شهرهای جیپور، جودپور، پوشکار و دیگر شهرهای هند بازدید کرده‌است.

 

 

شرکت اپل یک دستگاه گوشی آی‌فون ۸ پلاس قرض داد تا از آن برای عکاسی در سفر استفاده کرده و اولین‌عکس‌هایی که توسط این گوشی جدید ثبت شده‌است را برای آنها ارسال کند. فروش گوشی‌های آی‌فون ۸ و آی‌فون ۸ پلاس از روز جمعه ۲۲ سپتابر در فروشگاه‌های آمریکا آغاز خواهد شد.

 

 

به گفته اپل عکس‌هایی که مان از هندوستان گرفته اولین عکس‌های منتشر شده‌ای هستند که توسط آی‌فون ۸ پلاس ثبت شده‌اند. به گفته اپل این گوشی دارای بهترین دوربینی است که تاکنون در گوشی‌های این شرکت مورد استفاده قرار گرفته و از ویژگی‌هایی مانند حالت نورپردازی پرتره که حالت نورپردازی حرفه‌ای پرتره را شبیه‌سازی می‌کند،‌ برخوردار است. عکس‌هایی که توسط این دوربین ثبت می‌شوند به طور کلی درخشان‌تر بوده و از جزئیات بیشتری برخوردارند.

 

 

مان پیش از این و در سال ۲۰۱۲ نیز برای آزمایش دوربین گوشی آی‌فون ۵ به ایسلند سفر کرده و در آنجا به عکاسی پرداخته‌بود. وی می‌گوید زمانی که برای تست دوربین گوشی جدید به هندوستان رسیده، راننده او از اینکه عکاسی بدون کوله پشتی و تجهیزات عکاسی می‌بیند به شدت متعجب شده و از او پرسیده که وسایلش کجا است. مان در پاسخ گوشی را نشان راننده داده و به او گفته این تمام وسیله‌ای است که همراه دارم.