به گزارش «FashionWeekDaily.com» کندال جنر مدل ۲۱ ساله در مراسم فشن ویک نیویورک که هشتم سپتامبر برگزار خواهد شد به عنوان «مدل برجسته دهه» انتخاب خواهد شد.

جایزه او در در مراسم فشن مدیا اواردز سال ۲۰۱۷ که برای پنجمین سال برگزار می‌‎شود به او اهدا خواهد شد. به غیر از او افراد دیگری که جایزه می‌گیرند ماریو تستینو عکاس مشهور است که جایزه خلاق بزرگ دهه را می‌گیرد. همچنین جایزه بهترین مدل دهه هم به جردن بارت خواهد رسید.

اما انتخاب جنر به عنوان مدل برجسته دهه واکنش‌های زیادی در بر داشته و به نظر باب میل افراد نبوده است. در زیر به برخی از واکنش‌ها اشاره می‌کنیم:

  • اگر جنر مدل دهه باشد پس به نظر ریحانا باید متعلق به دهه‌ای دیگر باشد.
  • کندال عالی است و من همیشه مشتاقم بدانم او چه پوشیده‎ است. اما مدل برحسته دهه؟ بیخیااااال!
  • من او را خیلی دوست دارم، اما او بچه است، چرا باید این جایزه را بگیرد؟
  • دادن جایزه مدل برجسته دهه به کندال جنر در حالی که او تنها ۵ سال است وارد دنیای مد شده واقعا جالب است!

اما سخنگوی DAILY FRONT ROW، رویدادی که در آن جوایز اهدا می‎شوند در گفتگو با هاف پست گفته است: ما در دهه دیجیتال زندگی می‎کنیم و در این دهه کندال تاثیرگذاری زیادی داشته است. نسل دیجیتال بیش از همه در فضای مجازی به او توجه دارند. او ۸۳ میلیون فالوور دارد که بیشتر آن‌ها هم پیگیر نوع پوشش او هستند و از او پیروی می‎کنند. او همچنین پادشاه مجله‎‌های مد، عکاسان و برندها شده است. مدل برجسه کسی است که تاثیرگذاری زیادی داشته باشد و کندال روی سبک زندگی یک نسل تاثیرگذار بوده است.