درنگ: اسماعیل دوستی عضو حزب اعتماد ملی صبح امروز از جزئیات دیدار اخیرش با مهدی کروبی گفت که در بخشی از اظهاراتش به رفع حصر زهرا رهنورد همسر میرحسین موسوی اشاره کرد. این خبر با واکنش فرزندان این دو روبرو شد و آنها این موضوع را تکذیب کردند.

  واکنش دختران میرحسین موسوی به رفع حصر زهرا رهنورد | اگر همین لحظه رویت شد خبرش را منتشر می‌کنیم

بیش از دو ماه است که مجوز رفع حصر رهنورد صادر شده است

قاسم میرزایی نکو ‌عضو کمیته رفع حصر در این زمینه گفت: بیش از دو ماه است، شاید هم از قبل از عید، خانم رهنور آزاد بودند و می‌توانستند هر جایی از جمله خانه دخترشان بروند. با این حال، خانم رهنور مراعات مهندس موسوی را می‌کردند و کنار ایشان بوده‌اند اما در نهایت هر جا بخواهند می‌توانند بروند.

حضرتی: رفع حصر رهنورد قانوناً اعلام نشده است |اما راحت می‌تواند تردد کند

الیاس حضرتی نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به مباحث مطرح‌شده در مورد رفع حصر خانم رهنورد به فارس گفت: من نیز این موضوع را شنیده‌ام، شینده‌ها این‌طور حکایت دارد، البته تاکنون تماسی نداشته‌ام.

وی ادامه داد: البته من قبل‌تر طی توئیتی اعلام کرده بودم که به خانم رهنورد اعلام کرده‌اند که شما راحت می‌توانید بروید و بیایید، اکنون هم همین‌گونه است که رفت و آمد دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس در ادامه تصریح کرد: رفع حصر قانوناً اعلام نشده، اما به وی گفته شده است که شما می‌توانید تردد کنید.

علی مطهری: زهرا رهنورد قبول نمی‌کند فقط خودش رفع حصر شود

علی مطهری نایب رئیس مجلس نیز به اعتماد آنلاین گفت: از رفع حصر زهرا رهنورد بی‌اطلاع هستم و بعید به نظر نمی‌رسد که رهنورد قبول کند رفع حصر تنها برای او اتفاق بیفتد.

  پایان حصر زهرا رهنورد | او بدون محافظ تردد می کند | جزئیات دیدار با کروبی