درنگ : کت گالینگر ۲۴ ساله می‌گوید: «پسری که با او ارتباط داشتم کسی بود که این کار را انجام داد. او مرتب به من اصرار می‌کرد تا اینکه من راضی شدم. ما فقط یک ماه با هم بودیم اما من سال‌هاست که او را می‌شناسم. فکر می‌کردم می‌توانم در این مورد به او اعتماد کنم. او چندین نمونه کار از این خالکوبی‌ها داشت. اما من اشتباه می‌کردم.»

گالینگر می‌گوید: برای این کار با استفاده از یک سوزن بسیار بزرگ جوهر خالص را به جای جوهر رقیق شده در صلبیه چشم (سفیدی چشم) من تزریق کرد.

  چه کسی موهای دو رنگ را مد کرد؟ | تصاویری از گسترش مو دو رنگ‌ها در فضای مجازی

این مدل اهل اتاوا بلافاصله دچار درد و تورم در چشم خود شد اما دوست سابقش به او گفت که این علائم عادی است. کت به بیمارستان مراجعه کرد اما پزشکان بیمارستان نیز به دلیل حاد نبودن عوارض، نتوانستند تشخیص لازم را بدهند.

 

 

بر اساس گزارش یورونیوز، گالینگر پس از چند هفته به دلیل ادامه داشتن علائم و درد و تورم شدید نزد متخصص رفت. به گفته او این بار پزشک با دیدن وضعیت چشم او وحشت کرد.

کت گالینگر تتوهای بسیاری بر بدن خود دارد و این کار را بخشی از شخصیت خود می‌داند.

گلینگر که قصد دارد از طریق مراجع قانونی این موضوع را پیگیری کند گفته است که دوستش پس از چند روز او را ترک کرده است. وی معتقد است که او می‌دانست در روند انجام تتو اشتباه کرده و نمی‌خواست به اشتباهش اقرار کند.

  فیلم | گسترش مدل ابروی موجی در اینستاگرام | کاش این مدل ترسناک مد نشود!

 

 

اریک برون، دوست پسر این مدل در مصاحبه با شبکه اس بی اس، با رد اتهامات مطرح شده از سوی کت، او را به دلیل مراقبت نکردن از چشمش پس از انجام تتو مقصر می‌داند.

حادثه‌ای که برای کت روی داده پس از انتشار عکس‌هایی از چشم او در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. در این عکس‌ها سفیدی چشم او را لایه‌ای بنفش رنگ پوشانده و او به زحمت چشم خود را باز نگاه می‌دارد.