با این همه از آنجایی که داریم درباره خودروی استو مارتین صحبت می‌کنیم، مقرون‌به‌صرفه‌ بودن یک خودرو در این شرکت یعنی قیمتی برابر ۱۵۰ هزار دلار (درحدود ۶۱۵ میلیون تومان).

در ازای این مبلغ خریداران خودرویی با موتور دوقلوی V8 توربوشارژ با توان ۵۰۳ اسب بخار و حداکثر سرعت ۳۱۳ کیلومتر بر ساعت دریافت خواهند کرد. مدل جدید خودروی ونتیج (Vantage) می‌تواند در عرض ۳٫۶ ثانیه سرعت از صفر به ۹۶ کیلومتر برسد.

صندلی راننده در داخل اتاقک خودرو در سطحی پایین قرار گرفته و خودرو از سه حالت رانندگی،‌از ورزشی تا جاده‌ای برخوردار است. هریک از این حالت‌ها عملکرد خودرو را بهبود می‌بخشد برای مثال، در حالت ورزشی فرمان و پدال گاز نسبت به وضعیت رانندگی جاده‌ای سریعتر واکنش نشان می‌دهند.

اگرچه ظاهر ونتیج طراحی کلاسیک خودروهای استون مارتین را حفظ کرده‌است،‌اما تغییراتی جزئی در ظاهر این خودرو علاوه بر زیبایی، عملکرد آن را نیز بهبود بخشیده‌است. برای مثال انحنای در صندوق عقب این خودرو به سمت بالا و قرار گیری دیفیوزرهای پشتی در خودرو باعث می‌شود ثبات حرکت آن در جاده و در سرعت‌های بالا تقویت شود.

برای حفظ تعادل خودرو موتور آن تا حد امکان در عقب‌ترین و پایین‌ترین نقطه از خودرو قرار گرفته‌است. قرار است این خودرو از سال ۲۰۱۸ در اختیار علاقمندان قرار گیرد.