درنگ: حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی گفت: صبح امروز ۱۰ اردیبهشت حکم اعدام پستچی قلابی در محوطه زندان اجرا شد.

وی درباره دستگیری چند نفر مرتبط با یک پرونده جاسوسی که پیش از این گفته بود «پرونده افراد دستگیر شده فعلا در دادسرای امنیت مطرح است» گفت: هنوز پرونده به دادگاه انقلاب ارسال نشده است.

غضنفرآبادی درباره برگزاری دادگاه متهمان پرونده عملیات تروریستی در مجلس و حرم امام راحل گفت: در برگزاری جلسات شتابی نداریم و با خونسردی و آرامش جلسات ادامه پیدا می کند تا متهمان دفاعیاتشان و شکات شکایتشان را مطرح و وکلای متهمان دفاع کنند و هر از اندازه که این جلسات طول بکشد، مشکلی نداریم.

 

قاضی مقیسه ۳۰ آبان ماه سال ۹۶ گفته بود که پرونده فردی به نام «ایمان . ح» که در سطح شهر تهران خود را با عنوان مأمور پستچی و مخابرات معرفی می‌کرد و از این طریق وارد منازل شده و زن خانه را مورد تجاوز قرار می‌داد، مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی افزود: این فرد در مناطق مختلف تهران بین ساعات ۹ الی ۱۰ صبح، پس از اطمینان از اینکه مرد خانه در داخل خانه حضور نداشته به خانه های مردم مراجعه می‌کرده و زنگ خانه را به عنوان مأمور پست می زده است. این فرد پس از زدن زنگ منازل، مطرح می کرد که محموله پستی دارید و باید محموله را تحویل بگیرید. پس از اینکه خانم خانه برای دریافت محموله مراجعه می‌کرد به محض باز شدن در آپارتمان با تیغ موکت بری و چاقو به طرف زن حمله‌ور می‌شد و خانم خانه را مورد تجاوز جنسی قرار می‌داده است.

وی اظهار کرد: این مفسد بیش از ۴۰ مورد تجاوز جنسی انجام داده بود که پس از شناسایی توسط ماموران دستگیر شد، شکات آمدند و شکایت‌های خود را مطرح کردند، مواجهه نیز انجام شد و تحقیقات لازم انجام شد.